زمانی که آرایش می کنید ، همیشه به مقدار زیادی نور طبیعی نیاز دارید تا بتوانید به صورت کامل به صاف و بی عیب و نقص بودن آرایش خود اطمینان حاصل کنید و ما میتوانیم به شما بگوییم که با سرمایه‌گذاری در یک آینه آرایشی دارای چراغ ، مشکل شما حل می‌شود . فرقی نمی‌کند که می‌خواهید ابرو‌ها را شکل دهید و یا خط چشم بی‌ عیب و نقص ایجاد کنید ، می‌توانید به صورت روتین زیبایی خود را با یکی از این آینه‌های آرایشی عالی در بازار ارتقا دهید . چی خوبه در این مقاله به نقد و بررسی انواع آینه آرایشی می پردازد .

در صورتی که علاقه مندید این مقاله را به صورت ویدیو تماشا کنید ، می توانید از طریق پیج ایسنتاگرام چی خوبه اقدام کنید .

 

۱.Conair دو طرفه – آینه آرایش چراغ دار

آینه آرایش

آرایش خود را هر بار با  آینه دو طرفه Conair مرتب کنید . آینه گرد با روکش کروم در طراحی ، برای هر خانه ای عالی است . با نورپردازی با چراغ های زیاد ، می‌توانید بازتاب خود را با نمایش دقیق نور طبیعی مشاهده کنید، صورت خود را به کمال روشن کنید . این آینه کلاسیک درخشش نور را به شما می‌دهد و یک ابزار ضروری برای هر عاشق زیبایی است .

۲.آینه آرایش چراغ داربا بزرگنمایی ۷ برابر

 

آینه آرایش

باید عمق بیشتری به برنامه صبح خود اضافه کنید ، اما یک گزینه برای نصب یک آینه بر دیوار ندارید ؟ دیگر استرس نداشته باشید ، چون این آینه به آینه موجود شما متصل می‌شود و یا روی یک سطح بالای هر سطح می‌نشیند . این آینه ۳۶۰ درجه چرخش می‌کند و یک نور طبیعی حساس به لمس را منتشر می‌کند تا شما بتوانید برنامه بی‌عیب و نقص خود را در هر زاویه ، در تنظیمات نور کامل ثبت کنید . این آینه را با خودتان هر جایی که می‌روید ببرید ؛ این آینه جمع و جور و کامل است و مناسب برای معلم زیبایی که در راه است !

۳.  آینه آرایش Vanity Mirror با چراغ ها

آینه آرایشی دارای چراغ

 

برنامه صبحگاهی خود را با نگاه کردن خود در آینه Vanity  ارتقا دهید . با بزرگنمایی ۳ برابر ، می‌توانید مطمئن شوید که رژلب شما به طور کامل اعمال شده‌است ، و ابرو‌ها به شدت حجاری شده‌است . میزان روشنایی را با نمایش لمسی تنظیم کنید ، به شما اجازه میدهد صورت خود را در تنظیمات نورپردازی مختلف ببینید . با بزرگنمایی سه برابر و ۹۰ درجه چرخش ، می‌توانید همه زوایای صورت خود را بازرسی کنید و هر بار یک برنامه آرایش کامل ایجاد کنید .

۴.استایل هالیوودی با آینه ی vanity با چراغ روشن

آینه آرایشی دارای چراغ چی خوبه ؟

فیلم‌های کلاسیک هالیوود را با تکنولوژی مدرن ترکیب کنید ، شما یک آینه آرایش کامل را به دست آورده‌اید . این آینه حساس هر جعبه را تیک می‌زند ؛ برای تنظیم شدت نور ، زاویه ۳۶۰ درجه ، ساعت دیجیتال و لامپ‌های سبک کلاسیک هالیوود ، چه چیزی بیشتر از این می‌خواهید ؟ این آینه به اندازه کافی بزرگ است تا هر زاویه از صورت شما را هنگامی که آماده می‌شوید ، نشان دهد ، و لامپ‌های LED یک نور طبیعی ساطع می‌کنند و یک نمای واقع گرایانه از آرایش شما ارائه می‌کنند . این آینه vanity کاری خواهد کرد که شما احساس یک بازیگر هالیوودی را در یک لحظه احساس کنید ، فقط رژلب قرمز را اضافه کنید .

۵. آینه آرایشی دیوار کوب ovente با چراغ های LED

برای کسانی که در حمام آماده می شوند مناسب است ، مطمئن شوید که دکوراسیون زیبایی شما با این آینه نصب شده در دیوار مطابقت دارد. برای طراحی های کلاسیک مناسب است ، این آینه دارای بزرگنمایی ۱۰ برابربدون اعوجاج است تا بتوانید خط چشم دنباله دار تیز بکشید و به راحتی قابل تشخیص باشد. با انتشار این لامپ های ال ای دی ، از روشنایی بیش از حد جلوگیری کنید و از یک نور طبیعی و معمولی استفاده کنید. این آینه برای کسانی که کمبود فضا دارند مناسب است ، زیرا فشرده و در عین حال بسیار کاربردی است. برای یک برنامه بی عیب و نقص در هر زمانی ، این آینه برای شماست.

۶. آینه ی دوطرفه فریبنده vanity zadro

فریبندگی خود را با کمک این آینه vanity کسب کنید . در طراحی ، نور نامحدودی را ارایه می‌دهد ، با یک ساختار قابل اختصاصی سازی ، حتی انتشار نور در هر زاویه‌ای را ارایه میدهد، و یک انعکاس نور پرتلالو و درخشنده  را رها می‌کند . آن را با استفاده از چرخش ۲۷۰ درجه جابجا کنید و با بزرگنمایی ۵ برابر خود را در صفحه بزرگ ۱۲ اینچی ببینید . یک درخشندگی پرتلالو برای شما ایجاد می‌کند ، و طرح مد روز باعث می‌شود که شما بخواهید آن را نشان دهید .

۷.آینه آرایشی با چراغ های LED و قابل انعطاف

این آینه را میتوان خم کرده و بپیچانید و قابل تنظیم است برای اینکه خود را از هر زاویه ای که میخواهید ببینید. با بزرگنمایی ۱۰ برابر ، می توانید سایه چشم خود را بسیار زیبا بزنید و بدون نیاز به نزدیک تر شدن به آینه ، نورهای کورکننده را به راحتی اعمال کنید. این آینه برای افرادی که دقیق محورهستند ایده آل است و به هر سطحی  متصل می شود ، و مدل گردن غازی این آینه اجازه انعطاف پذیری شدید را می دهد. با داشتن نور طبیعی LED می توانید خود را در بهترین نور مشاهده کنید.

۸. آینه آرایش صفحه ۱۲ اینچی Waneway با ۲۴ چراغ LED

چرا یک آینه دارید وقتی که می‌توانید دو آینه داشته باشید ؟ این محصول ابتکاری ، یک پایه انعکاسی کامل را برای برنامه زیبایی شما ایجاد می‌کند ؛ دارای چراغ ۳۰ % روشن‌تر از یک آینه معمولی . به جای اینکه یک کلید را بزنید، به سادگی آینه را لمس کنید تا نور را فعال و تنظیم کنید ، تنظیمات مورد علاقه خود را برای استفاده بعدی خود به خاطر بسپارید. این حالت از آینه هنری با یک آینه نقطه متحرک ، با بزرگنمایی ۱۰ برابر به دست می‌آید . این خیلی بیشتر از یک آینه است ؛ این یک ابزار ضروری برای کاربرد یک آرایش بی‌عیب و نقص است .

 

۹. آینه آرایش vanity Easehold با چراغ LED

برای روزهایی که شما نیاز به دیدن همه جزئیات دارید، این آینه می‌تواند به شما کمک کند . با ۲۱ نور LED توکار ، شما می‌توانید هر زاویه صورت خود را حتی در تاریک‌ترین محیط مشاهده کنید . این محصول هر چیزی که نیاز دارید را دارد ؛ پنج آینه کلی با بزرگنمایی ۱۰ برابر و چرخش ۱۸۰ درجه . بهتر از هر چیزی است که تا به حال دیده باشید!

۱۰.آینه آرایش مسافرتی چراغ دار

این که آیا شما خط چشم خود را چک کنید یا دندان های خود را تمیز نگه دارید ، فرقی ندارد این آینه پاسخ همه ی خواسته ها است. اندازه آن کوچک ، تقریبا یک مشت است. این آینه با سه سطح بزرگنمایی و چراغ های قابل شارژ LED ، هر مکانی را روشن می کند و هر جزئیات را نشان می دهد ، بنابراین دقت لازم را می کنید. به اندازه کافی کوچک برای مخفی کردن در یک کیف دستی ، این آینه به شما امکان می دهد تا خود را در یک نور جدید ببینید ، و به نظر می رسد خوب است.

۱۱. جعبه فرهیخته آرایش Ovonni دارای LED

برای آن‌هایی که به طور جدی کارهای زیبایی خود را انجام می‌دهند ، این حالت آرایش ساده و ترکیب آینه تنها یک توقف برای شما و تمام نیازهای شما است . نه تنها این مورد فوق‌العاده جذاب است ، اما با چهار سینی ، یک محفظه بزرگ نگهداری ، یک دسته تلسکوپی برای آرایش مو ، و یک آینه سبک هالیوودی کامل است . آرایش کامل به راحتی به خاطر اینه تکبر است؛ شش چراغ LED سفید نور ملایم و غیرخیره کننده را ایجاد می‌کنند .

۱۲. مجموعه Tribesigns Vanity با آینه چراغ دار

هالیوود با این آینه چراغ دار و مجموعه ی vanity تماس می‌گیرد . شیک ، مدرن و عملی ، این آینه Vanity برای هر کسی که می‌داند در خفا یک ستاره هستند ، کامل است . با یک آینه بزرگ و LEDs گرم ، می‌توانید هر یک از چروک و کانتور را با دقت رنگ‌آمیزی کنید . رومیزی بزرگ به شما فضای کافی می‌دهد تا براش ها را در نوک انگشتان خود نگه دارید . این vanity زیبا هر فضا ای را که داخل آن است روشن می‌کند ، و راه خوبی برای آماده شدن در صبح است .

۱۳.کیف آرایش برای رفتن به استودیو و جایگاه آرایش پرو لایت

با ایستگاه آرایش این کیف حمل احساس راحتی کنید و مانند یک حرفه ای به نظر برسید. ایده آل برای جوانب مثبت و هنرمندان جلوه های ویژه ، این مورد بهترین راه برای گرفتن لوازم آرایشی و ابزارهای خود با شما است ، بدون هیچ زحمتی برای تلاش برای پیدا کردن یک آینه. شش چراغ ۴۰ وات با داشتن یک آینه به سبک هالیوود ، فضای مناسبی را برای کاربردهای آرایشی ، در هرجایی و هر زمان ایجاد می کند. این مورد دارای پاهای آلومینیومی محکم است و به شما امکان می دهد آن را بایستید و راحت مانند آرایشگر حرفه ای خود استفاده کنید. این کیف حمل شما را برای همه موارد آماده کرده است.

 

۱۴.مجموعه Vanity با آینه و رختکن مخفی

چرا وقتی می توانید یک مجموعه Vanity داشته باشید آینه دارید؟ این میز و صندلی رختکن طراحی و کارایی عالی و مناسبی را برای استفاده روزانه ارائه می دهد و گزینه ای عالی برای کسانی است که دوست دارند وقت خود را آماده کنند. با داشتن پنج کشو ، سه محفظه و دو تقسیم کننده ، می توانید تمام لوازم آرایشی و جواهرات خود را که بهم ریخته دور نگه دارید و جای خود را برای برس ، عطر و سایر موارد روی میز بگذارید. آینه دارای قابلیت های چرخش ۳۶۰ درجه است ، بنابراین می توانید هر زمان که بخواهید ، از هر زاویه یک برنامه بی عیب و نقص ایجاد کنید. این مجموعه vanity بسیار زیبا و کاربردی است و هرگز نمی خواهید آن را ترک کنید.